• Tip 1. - Klik (hierboven) op een andere tag om te zoeken naar meer recepten.
  • Tip 2. - Print het recept via de PDF knop (rechtsboven) en kies daarna voor je eigen printer.
  • Kookstand
    Zet de kookstand aan zodat je scherm niet uitgaat tijdens het koken.

paella voor op de camping

Ingrediënten
- 2 kleine chorizoworstjes
- 2 kippendijfilets
- 12 grote garnalen
- 12 cherrytomaatjes
- 1/2 rode paprika
- 1 1/2 kopje kippenbouillon
- Een flinke snuf saffraan
- 1 middelgrote ui
- 4 teentjes knoflook
- 3 el olijfolie
- 1 tl zout
- ½ tl chilivlokken
- 1 tl paprikapoeder
- 150 gram rijst (Risotto)
- ½ kopje droge witte wijn
- ¼ kopje gehakte peterselie
- 1 citroen, in kwartjes

Bereiding
Giet 1 1/2 kopje bouillon in een kom met de saffraan en zet apart. Pel en ontader de garnalen, snijd de chorizo ​​in plakjes en snijd de kip in reepjes. Verwarm een ​​gietijzeren koekenpan op de grill of boven de kolen en voeg een eetlepel olijfolie toe. Voeg de gesneden ui, chilivlokken en zout toe en bak tot de ui zacht is. Voeg de rijst en knoflook toe aan de pan en rooster al roerend gedurende twee tot drie minuten. 

Voeg de wijn toe en roer tot deze is opgenomen (dit duurt minder dan een minuut). Roer de paprikapoeder erdoor en voeg dan de kip toe. Bak de kip aan tot deze dichtgeschroeid is. Voeg de cherrytomaten en paprikareepjes toe, giet de bouillon erover en roer eenmaal om alles gelijkmatig te verdelen.

Laat nu de rijst vijf minuten ongestoord koken, voeg dan de chorizo ​​toe en kook verder tot de bouillon bijna volledig is opgenomen. Voeg de garnalen toe en kook tot ze ondoorzichtig zijn. De paella is klaar als de rijst gaar is. Bij risottorijst even proeven.

Haal de paella van het vuur en garneer met peterselie en citroenschijfjes. Serveer direct.

 

Copyright ©  Pims Pages
Heb je iets vreemds gezien, vertel het mij even.

Laden van de website gegevens...


  info icoon Wil je ons linken op je website?   
slotje icoon Privacy & Cookies